Par mums

Par mums

Mēs – SIA “JAS-Consultants” esam stabils biznesa konsultāciju uzņēmums, kas specializējas lauksaimniecības un mežsaimniecības jomās. Esam daļa no Vācijas uzņēmumu grupas un mūsu pieredze un zināšanas ir kā priekšnosacījums veiksmīgai sadarbībai. Vēlamies būt Jūsu partneris un atbalstīt svarīgos uzņēmuma attīstības brīžos, kā arī kopā ar Jums rast labākos risinājumus sarežģītās situācijās.

Mūsu klienti, kas ir gan vietējie uzņēmumi, gan ārvalstu investori ir atzinīgi novērtējuši mūsu darbu un esam priecīgi par katru sadarbību un personīgi pazīt katru mūsu klientu.

Agrozemes.lv ir portāls gan esošajiem lauksaimniekiem un mežsaimniekiem, gan tikai topošajiem, kā arī tiem, kurus interesē uzzināt vairāk par šo nozari. Lauksaimniecība un mežsaimniecība ir vienas no vadošajām nozarēm Latvijā un mēs varam lepoties ar mūsu zemēm un mežiem.

Ja darbojaties šajās nozarēs, tad ir vērtīgi sekot jaunumiem un aktualitātēm, būt informētiem par likumdošanu, pasākumiem, uzzināt dažādus viedokļus un jaunākās tendences. Mēs apkoposim svarīgāko un izsūtīsim Jums elektroniskā laikraksta veidā. Tāpat visu informāciju vienmēr atradīsiet mūsu mājas lapā un arhīvā.

Lauksaimniecības zeme un mežs ir vērtīgs resurss, kurā ieguldīt līdzekļus. Tāpēc vēlamies būt profesionāļi, kuriem uzticaties, organizējot zemju iegādes un pārdošanas darījumus. Tāpat palīdzēsim veikt darbojošās lauksaimniecības uzņēmuma iegādes vai pārdošanas darījumus.